خط مشی کیفیت

زمان ویرایش:
1395/01/24
ویرایش کننده:
Global Administrator

مدیریت و کارکنان آزمایشگاه با اعتقاد به اينكه "  اخلاق حرفه ­اي و متعهدانه نظير تخصص تاثير گذار است "   آرمان­هاي ذيل را سرلوحه كار خود قرار داده و همواره مي­كوشيم تا با دميدن روح "تعهد" در تمامي مديران و كاركنان آزمايشگاه نسبت به مردم  و شهری  كه در آن زندگي مي­كنيم وفاداري و تعهد خود را به اثبات برسانيم.
ما اعتقاد داريم كه بدون شك ارتقاء علمی  و آگاهي كاركنان ما  موجبات رشد و تعالي روند درمان و پيشگيري از بيماري مراجعين را حاصل نموده و باعث سلامتي خانواده­ها و در پي آن جامعه مي­گردد. آزمايشگاه ما در راستاي تحقق اهداف ذيل قدم برداشته است

  • ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي  

  • پايبندي به اخلاق حرفه اي و اجتماعي با تأكيد بر درستكاري و رازداري

  • افزایش دامنه کاری و آزمايشات مورد پذيرش و راه اندازي بخش های جديد.

  • درك بيشتر نيازمنديهاي مراجعین و سایر ذی نفعان و تلاش جهت دستيابي به سطح رضایت آنان

  • جذب نیروهای انسانی آموزش دیده و دارای سوابق اخلاقی مثبت و تلاش جهت افزایش سطح رضایت مندی آنان

  •  ايجاد مكانيزم هائي برای افزایش سهم بازار و کاهش هزینه ها

در اين خصوص همواره  استفاده از ابزار و تجهيزات مدرن، مكانيزه و به روز، كه خطاي انساني در آن به حداقل ممكن رسيده باشد، ارتقاء و بازآموزي دوره­اي کارکنان در خصوص موارد تخصصي و كنترل كيفي همچنین استقرار استانداردهاي بين المللي از قبيل 9001:2008 ISO و نيز بكارگيري الزامات استانداردهاي تخصصي آزمايشگاهي نظير ISO 15189:2007 و الزامات بیان شده توسط آزمایشگاه مرجع سلامت، جزء لاينفك سياستگذاري­هاي كلان اين مركز مي­باشد. خرسندي و رضايت مراجعين و تمامي افرادي كه به گونه­اي با اين مركز در ارتباط هستند، از عملكرد ما، بدون شك بزرگترين پاداشي است كه ما به دنبالش هستيم.
                                                                                                                 رياست آزمايشگاه  


نرم افزار مستندات، استانداردسازی و کنترل کیفیت نِکست لَب [ www.NextLab.ir ]